Szanowni mieszkańcy-pasażerowie gminnej komunikacji zbiorowej.

W związku ze zgłaszanymi sugestiami zarówno ze strony pasażerów jak i przewoźnika, z dniem 01.04.2019 r. (poniedziałek) zostają wprowadzone kolejne korekty w rozkładach jazdy autobusowej komunikacji gminnej:

1.    Rozkład jazdy autobusu G2, którego kurs miał się rozpoczynać o godz. 7:05 na przystanku Wojnów-Pętla, zostaje przesunięty na godz. 7:07. Opóźnienie kursu wynika ze zgłaszanych przypadków mijania się na pętli Wojnów autobusu miejskiego nr 115  z autobusem komunikacji gminnej. Po zmianie pasażerowie podróżujący z Wrocławia będą mieli możliwość przesiąść się na autobus G2 i kontynuować podróż na stację PKP w Czernicy.


2.    W rozkładzie jazdy linii 855 na dni robocze, dotychczasowy kurs z Wrocławia do Chrząstawy Wlk. o godz. 5:27 zostanie przesunięty na godz. 5:18. Od przystanku Wojnów-Pętla współdzielony będzie z linią G2 do przystanku Urząd Gminy w Czernicy, skąd o godz. 6:22 jako G3 będzie realizował kurs  do Ratowic (jak w starym rozkładzie).  Pasażerowie jadący do Chrząstawy Wlk. swoją dalszą podróż linią 855 będą mogli kontynuować o godz. 6:25 z przystanku Urząd Gminy w Czernicy.

Z rozkładami jazdy można zapoznać się tutaj:
- 855
- Linia G2